آشنایی با نماد ایران

 

شرکت نمادایران توسط جمعی از مشاورین مجرب مالی ، اداری و کارشناسان متخصص حوزه سیستم های نرم افزاری باهدف ارائه محصولات و خدمات در زمینه فناوری اطلاعات در سال 1367 تاسیس گردید .

در حال حاضر این شرکت با رتبه یک شورای انفورماتیک درارائه و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری و ساماندهی بیش از 180 نفر از فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی و جذب بالغ بر 5000 شرکت ، سازمان خصوصی و دولتی در حوزه تولید و خدمات یکی از فعالترین شرکتهای بخش خصوصی میباشد که نسل جدید سیستم های یکپارچه خود را بر روی پلتفرم    .NETبه بازار ارائه نموده است که این مجموعه بدون شک یکی از کاملترین مجموعه های نـرم افـزاری تولید شده میباشد که با استفاده ازجدیدترین مفاهیم و ابزار های نـرم افزاری و سخت افـزاری پیاده سازی گـردیده است و امروز مفتخریم در زمره معدود شرکتهایی هستیم که ازکلیه امکانات.NET   بطور کامل بهره برداری وکلیه سیستمها را دراین محیط مجددا طراحی و پیاده سازی نموده ایم .

همچنین از مجموع 5000  سازمان یا شرکت بهره بردار سیستمهای نماد ایران تاکنون بیش از200 سازمان خصوصی و دولتی ، واحد صنعتی ، تولیـدی ،  خدماتی و ... به جمع کاربران .NET پیوسته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توزيع پرسنل به:

بخش توليد   63
پشتيباني   34
مديريت خدمات   25
آموزش و راه اندازي سيستم   16
جمع كل نفرات   138
تعداد سهام داران   7
اعضاء هيئت مديره   4
جمع تجربه اعضاء هيئت مديره در حرفه    86 سال

تجربه منحصر بفرد و گران قيمت نماد ايران از 40 سال فعاليت بنيان‌گذاران آن در زمينه نرم‌افزارهاي كامپيوتري و توليد نرم‌افزار و مطالعه نرم افزارهاي كشورهاي پيشرفته جهان از زمان بهره‌برداري از كامپيوتري‌هاي بزرگ تا كاربرد كامپيوترهاي شخصي و تلفن هاي همراه پيشرفته موجب مي‌شود تا نماد ايران ادعا نمايد كه بهترين كيفيت از نظر فني (روش‌هاي توليد نرم‌افزار، و محتواي نرم افزار) با قابليت انعطاف فوق العاده را به مشتريان ارائه نمايد. بدين لحاظ نماد ايران يگانه شركت رتبه اول در كشور است كه قادر می باشد نيازهاي منطقي مشتريان در صنايع مختلف را با افزودن و كاستن و حتي تغيير اجزاء نرم افزار مرتفع نمايد.

  • ارائه راه‌حل‌هاي جامع با هدف رفع نيازهاي نهادهاي دولتي (وزارت خانه‌ها، سازمان‌ها، شركت‌ها، دانشگاه‌ها‌و ...)
  • ارائه راه حل هاي جامع با هدف رفع نيازهاي اطلاعاتي بخش‌هاي صنعت بازرگاني، كشاورزي و خدمات
  • تدوین و طراحی استراتژی های فناوری اطلاعات در سازمانها
  • امكان سنجي و ارائه طرح‌هاي جامع جهت نوسازي سازمان‌ها با رويكرد و زير ساخت فن‌آوري اطلاعات
  • آموزش و پياده‌سازي نظامهاي اطلاعاتي از آغاز تا بهره‌برداري كامل و تطبيق نیازهای سازمانی با نرم‌افزارهاي نماد ايران
  • ارائه خدمات تخصصي سخت افزاري، شبکه، نرم افزارهای بنیادی، دوربینهای نظارتی و حفاظتی
  • پشتیبانی گسترده نرم افزاری و سخت افزاری از بهره گیران و مشتریان نرم افزارهای نمادایران در سطح کشور